FastMEDIC spolupracuje na projektech, které pomáhají otevírat nová odběrová a vakcinační místa v Praze a zajišťovat mobilní testování po celé České republice. Tvoříme mladý tým především brigádníků nejen z řad mediků, budoucích záchranářů, ale i ostatních studentů nebo těch, kterým současná situace znemožnila vykonávat jejich původní povolání.
Pracuje se ve směnách, které je možné si zvolit, jak se ti to hodí. Zajišťujeme pro práci maximální ochranu jako je např. oblek, FFP3, štít,..
Jedná se o práci na DPP a můžeš očekávat odměnu až 255 Kč/hod.

Zdravotní sestra

FastMEDIC spolupracuje na projektech, které pomáhají otevírat nová odběrová a vakcinační místa po celé Praze. Tvoříme mladý tým především brigádníků nejen z řad mediků, budoucích záchranářů, ale i ostatních studentů nebo těch, kterým současná situace znemožnila vykonávat jejich původní povolání. Rádi bychom naše řady rozšířili o tým zdravotních sester, kteří ocení flexibilitu v rámci pracovní doby, ale třeba i místa výkonu práce.
Přidejte se! Rádi doplníme své řady o ty z Vás, kteří mají zájem o flexibilnější brigádu a nebo stabilnější spolupráci.

Náplň práce

  • Budete provádět samotné testování a nebo vakcinaci.
  • Budete pracovat se systémem pro odbavování klientů.

Připojte se, pokud jste

  • Všeobecná zdravotní sestra s minimálně 1 rokem praxe.
  • Společnou řeč ovšem najdeme i pokud 1 rok praxe nemáte a nebo jste praktická sestra. V tom případě budete pracovat pod supervizí.

Spolupracujeme většinou na dohodu o provedení práce a odměna je 220 Kč/hodina.

Výběrové řízení je u nás jednoduché, nejdříve si zavoláme a zjistíme, zda mluvíme společnou řečí a jestli vy hledáte právě to, co my nabízíme. A následně se domluvíme se na dalším postupu.

Asistent/ka koordinace

  • Mezi sebou této pozici říkáme "bača odběrného místa"
  • Budeš první s kým se klienti potkají.
  • Tvým úkolem bude podávat jim základní informace o tom, jak testování probíhá. Jaké služby poskytujeme a nabádat je k dodržování rozestupů.
  • Pozice je pro tebe ta pravá, pokud ovládáš angličtinu a alespoň základy ruštiny. Znalosti dalších jazyků jsou vítány.
  • Odměna 220 Kč/hod

Medik

  • Budeš provádět samotné testování.
  • Že s odběrem zatím nemáš zkušenosti? Nevadí, zaučíme tě.
  • A když si budeš chtít od testování odpočinout, můžeš si dát i administrativní směnu.
  • Pokud jsi student medicíny a umíš anglicky, neváhej a přidej se.

Zdravotnický personál

  • Vítáme mezi sebou i budoucí sestry, bratry a záchranáře.
  • I ty budeš provádět testování a můžeš si střihnout i administrativní směnu
  • Pokud mluvíš anglicky, přidej se k nám.

Administrativní pracovník/ce

  • Budeš přijímat platby, zapisovat údaje do systému a provádět další drobné administrativní úkony.
  • Jsi-li student/ka a je ti více než 18, napiš nám.

Koordinátor/ka odběrného místa

  • Koordinátorem/koordinátorkou odběrného místa se stává většinou někdo, kdo už s námi nějakou dobou spolupracuje.
  • Má rád šrumec, je orientovaný na řešení a má pod palcem provozní záležitosti.
  • Zažádej o některou z pozic výše a můžeš se jím stát i ty.

Můžete se také ozvat na adresu [email protected]